אומנה

כל כלב צריך בית, אבל לא תמיד הבית הקבוע שלו מחכה לו מראש לרגע בו ינצל מההסגר או מהרחוב. לשם כך אנחנו נעזרות באנשים טובים, שלוקחים את הכלבים שלנו אליהם הביתה באופן זמנים – לאומנה. כך הכלב ניצל, מקבל חום, אהבה וטיולים, נהנה מחברת בני אדם (ולפעמים גם כלבים נוספים ושאר בעלי חיים), וקל יותר למצוא לו בית. הבית האומן לומד להכיר את הכלב ומספר לנו על ההתנהגות שלו, התחביבים והצרכים שלו – ואנחנו יכולות למצוא לו בית שיתאים עבורו.     בזמן שהכלב שוהה בבית האומן, אנחנו דואגות למזון, לציוד, לטיפולים וטרינריים והוצאת הכלב לימי אימוץ. הבית האומן – דואג לחום ואהבה וכמובן לטיולים.

אין לנו כלביה – וכל בית נוסף שפותח את דלתותיו בפני הכלבים שלנו – מאפשר הצלה של כלב נוסף!

אנא התגייסו עבורנו, יש המוני כלבים שעוד מחכים בהסגרים, וזקוקים לבתים אומנים. שתפו את זה הלאה או קחו בעצמכם לאומנה. 

 

מי מתאים לשמש כאומנה?

כל אחד שאוהב כלבים. לפעמים מדובר בסטודנטים שלא רוצים להתחייב לזמן ארוך (כי הם לא יודעים איפה יהיו בעוד שנה) אבל רוצים לסייע ושמחים לארח כלב לתקופה, לפעמים במשפחות שיש להם כבר כלב אחד, ומוכנים לארח לו חבר, לפעמים באנשים שאוהבים כלבים אבל עדיין לא גידלו כלב ורוצים להתנסות בחוויה ולהחליט האם היא מתאימה להם לטווח ארוך,  כל אוהב כלבים שמסוגל לפנות פינה בביתו, מקום בליבו וקצת זמן (כי בכל זאת צריך להוציא את הכלב 3 פעמים ביום, או במקרה של גורים – לנקות אחריהם) – מתאים לשמש כבית אומן.

 אני רוצה לעזור, מה השלב הבא?

אם אתם יכולים לשמש כבית אומן, נשמח שתפנו אלינו טלפונית או בטופס הבא, תגדירו לנו מה מתאים לכם (כלב גדול/קטן, זכר/נקבה, גורים / בוגרים, פעיל/רגוע, וכו') ונשדך ביניכם לבין כלב שזקוק לפינה חמה.

לאומנה: נטלי .ז. 052-4576055 / נטלי .ס.  052-2804224/ אלה 050-6956797 / נטע – 0546300322


יכולים לשמש אומנה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם. על מנת לייעל את התהליך, אנא מלאו כמה שיותר פרטים עליכם. שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה:

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון*

אזור בארץ

מעוניין/ת לשמש אומנה לכלב (ניתן לסמן יותר מאופציה אחת)*:
בוגרגור

מעוניין/ת לשמש אומנה לכלב (ניתן לסמן יותר מאופציה אחת)*:
גדולקטן

מעוניין/ת לשמש אומנה לכלב ממין (ניתן לסמן יותר מאופציה אחת)*:
זכרנקבה

ברשותי*:
דירהדירה עם חצר

הערות כלליות נוספות: