אודות העמותה

אנחנו קבוצה של מתנדבות שלא יכולות לשבת בשקט לנוכח המציאות המזעזעת והכואבת.

בכל יום נזרקים לרחוב עשרות כלבים שסובלים מרעב, מחום/קור, מהתעללות של אנשים חסרי לב, מסכנות הכבישים ואפילו משברון לב. חלקם מתים מוות בייסורים ברחוב עצמו, אחרים מגיעים להסגרים העירוניים ומחכים שם למותם.

בהסגרים הללו הכלבים סובלים מתנאים גרועים לא פחות מאשר ברחוב. הם נדבקים במחלות, מדביקים כלבים אחרים במחלות, סובלים מתת משקל משמעותי, חושך ופחד. רבים מהם מתדרדרים בהסגרים הן במצבם הנפשי, הן בחוסנם הגופני והן בהתנהגותם. לאחר עשרה ימים הכלבים הללו מומתים בזריקה.

גם אלו שלא ממש חלו, סתם כי אחזקתם בהסגר עולה כסף, ואין מי שרוצה בהם. עונשם של הכלבים הוא מוות מבלי שפשעו כלל.

אנחנו מגיעות להסגרים ומחלצות מהם את הכלבים לפני שממיתים אותם, משלמות עליהם מכספנו הפרטי, מסיעות אותם על חשבוננו לטיפולים רפואיים, מחבקות אותם ואוהבות אותם, מטפלות בהם  ומחזירות להם את החיים לעיניים העצובות, מקלחות אותם, מעבירות אותם לבתים זמניים (אומנה) של אנשים טובים שמסייעים לנו (עלות האוכל, הציוד, החיסונים והטיפולים עלינו), ומחפשות להם בתים מאמצים.  במקרים קשים הכלבים מועברים לפנסיון לשיקום (התשלום עלינו) ורק אחר כך לבית.

כל הפעילויות הללו עולות לנו בהרבה משאבים, פיזיים, נפשיים וכלכליים, זמן וכסף רב שרובו הגדול יוצא מכיסנו הפרטי,  חלקו מגיע מאנשים טובים אשר תורמים לכלבים ועוזרים לנו להמשיך להציל אותם.

בעמותה שלנו אף אחד לא מקבל משכורת, כל הכסף שמגוייס הינו אך ורק עבור הכלבים. לשם כך אנו מקיימות מעת לעת אירועי התרמה, ומגייסות כספים דרך האינטרנט.

כמו כן אנו מעבירות פעילויות הסברתיות וחינוכיות לגבי המחויבות והאחריות שבאימוץ כלב, והדרך הנכונה לגדל בן משפחה על ארבע.

אנחנו זקוקות לעזרתכם על מנת שנוכל להמשיך להציל את האומללים הללו.

אנו זקוקות למתנדבים שיסייעו בהסעת הכלבים (לבתים אומנים, לוטרינרים, לימי אימוץ), בבתים אומנים שייקחו אליהם כלבים שחולצו עד שיאומצו, לצלמים שיסייעו לנו בצילום איכותי של הכלבים על מנת שניתן יהיה להפיץ את סיפורם באינטרנט בחיפוש אחר בתים, במתנדבים שיישבו עם הכלבים בימי האימוץ, ידאגו להם וישווקו אותם ובגיוס תרומות – של מזון לכלבים, של רצועות, קולרים, תרופות, ושל כסף לכסות על כל ההוצאות.

 

לתרומות לחשבון הבנק של העמותה:

בנק לאומי סניף 624 חשבון 40105502 מוטב "למען הכלבים שבצל".

תרומות באשראי, אימוצים, בתים אומנים:   נטלי:  052-4576055   נטע:  0546300322   אלה : 050-6956797

ניתן גם לתרום דרך עמוד "תרומות" ולהציע עצמכם כמתנדבים בעמוד "צרו קשר"

אנחנו כאן כדי להוציא את הכלבים שבצל אל האור, להאיר את חייהם, ולשם כך – אנו זקוקות לעזרתכם!